logo RadoCup_2020-01

3.ročník zimních halových turnajů Říčany Rado CUP

Zimní fotbalové turnaje se hrají v hale v Říčanech (na UMT hřišti 3.generace o rozměrech 60x40m)

Turnaje jsou rozděleny do kategorií hobby (nižší obtížnost) a profi (vyšší obtížnost)

 Novinky: nové bezplatné parkoviště u haly pro 30 vozidel,  plátno 2,7×1,8m na promítání časomíry a výsledkové tabule, větší nabídka teplého občerstvení

Covid: V případě zrušení turnaje nebo zrušení účasti Vašeho týmu z důvodu karantény startovné vracíme (v případě platby na účet) respektive nic neplatíte. Lze předpokládat, že nebude povolena přítomnost diváků v hale. V přetlakové hale je velká výměna vzduchu oproti klasickým pevným halám.
Věk Formát Počet hřišť Povrch Rozměr hřiště Rozměr branky Počet zápasů Délka zápasu Celkem min Délka turnaje Cena
2014 3+0 3 UMT 18×30 2X (1X1,5) 8 11 88 225 1400
2013-2012 4+1 2 UMT 25×35 2X5 7 14 98 225 1800
2011-2010 5+1 2 UMT 28×40 2X5 7 14 98 225 1800
2009-2008 7+1 1 UMT 40×58 2X5 4/5 22/17 88/85 225/255 2000
2006 8+1 1 UMT 40×58 2X5 4/5 22/17 88/85 225/255 2000

Dále nabízíme PÚ v kategorii 2006 každý pátek od 19:30. Více info zde

Je potřeba respektovat rozdělení do kategorií hobby a profi. Pořadatel potvrzuje registraci s ohledem na vyrovnanost turnajů . V případě zájmu silnějších týmů o turnaje kategorie hobby lze přihlásit takový tým do vyšší věkové kategorie, respektive přihlásit dva týmy. Startovné se hradí v hotovosti na místě nebo předem na účet 1457309504/0600. Vystavíme Vám dopředu fakturu pro úhradu. K utkání není delegován rozhodčí FAČR. Utkání mohou řídit jako rozhodčí i oddíloví rozhodčí starší 15 let.  V hale a venkovním sportovním areálu je zakázáno kouření. Bude nabízeno občerstvení.  Kontakty: Hlavní pořadatel Radek Egert mobil: 603458625 email: turnaje@fkricansko.cz

 Dopoledne 9:15-13:10  Odpoledne 13:30-17:30  Večer 17:30-21:00
So 14.11.2020 2014 (4/12) hobby Rado, Rado II, 1.FK Příbram,AFK Sadská   2010 (5/8) hobby   Rado B,FK Brandýs-Boleslav,TJ Sokol Mukařov,SC Xaverov „B,Sokol Struhařov ultra hobby
Ne 15.11.2020  2012 (4/8) hobby  Rado, Rado 2013, TJ Sokol Mukařov,Sokol Struhařov Ultra hobby 2010 (6/8) hobby Rado,SC Xaverov,Neratovice-Byškovice ,FK Viktoria Žižkov A,FK Viktoria Žižkov B,TJ Sokol Hrusice
So 21.11.2020 2012 (8/8) hobby Rado,SKK Hovorčovice,SK Petřín Plzeň,SK Zeleneč,Sc Xaverov,SK Hamr,FK Dukla Jižní Město,FK Dukla Jižní Město II obsazeno 2013 (3/8) hobby Rado,SK Zeleneč Indiáni,SK Slavia Praha
Ne 22.11.2020 2011(6/8) hobby Rado,SC Xaverov,Viktoria Vestec,SK Český Brod,SK Hamr,ČAFC Praha 2010 (8/8) hobby Rado,SK Čechie Uhříněves,SKK Hovorčovice,SK Union Čelákovice,ČAFC Praha,SK Benešov,FK Uhlířské Janovice, AFK Sadská obsazeno
So 28.11.2020 2011 (8/8) hobby Rado,Spartak Hrdlořezy,FK Uhlířské Janovice,SC Xaverov,AFK Sadská,Viktoria Vestec,SK Český Brod, Viktoria Radim obsazeno 2010 (8/8) hobby Rado,SK Union Čelákovice,ČAFC Praha,SK Benešov,Spartak Hrdlořezy,SC Xaverov,SK Zeleneč,rezervace obsazeno
Ne 29.11.2020 2012 (8/8) hobby Rado,TSV Wertingen,SK Petřín Plzeň,SK Benešov,SK Zeleneč,Afk Pečky,Sc Xaverov,rezervace  obsazeno 2009 (4/5) Rado, AFK Sadská,TJ Sokol Choteč,SC Xaverov 2010 „A“
Ne 6.12.2020 2010(8/8) profi Rado,SK Benešov,SC Xaverov, AFK Sadská, Spartak Hrdlořezy,SK Polaban Nymburk, SK Zeleneč,rezervace obsazeno 2011 (8/8) profi Rado, SK Slavia Praha, FK Mladá Boleslav,SK Sparta Kolín,SK Benešov,SC Xaverov,1.FK Příbram,rezervace
Ne 13.12.2020 2009 (2/8) profi Rado 2008, Bohemians Praha (dle pozvánky) 2008 (2/8) profi Rado 2006, Bohemians Praha (dle pozvánky)
So 19.12.2020 2012(5/8) hobby Rado, Rado 2011,TJ Kunice,SK Zeleneč,Sokol Struhařov ultra hobby  2010 (6/8) Rado B, Rado 2011,TJ Kunice,FK Brandýs-Boleslav,Sokol Struhařov, SC Xaverov B ultra hobby 2008(2/5) Rado,TJ Sokol Mukařov ultra hobby
Ne 20.12.2020  2006  (1/6)  Rado nové 2010 (3/8) Rado,SC Xaverov A, SC Xaverov B nové
So 16.1.2021 2013(8/8) hobby Rado,ČAFC Praha,SK Zeleneč Indiáni,SK Český Brod,AFK Sadská,1.FC Žamberk žlutá,1.FC Žamberk modrá,SK Slavia Praha obsazeno 2011 (6/8) profi Rado,SK Slavia Praha,SK Sparta Kolín, SK Benešov, SK Český Brod,ČAFC Praha  (dle pozvánky) 2006 (2/5) hobby Rado,SK Čechie Uhříněves
So 23.1.2021 2012 (8/8) profi Rado,SK Petřín Plzeň,Viktoria Vestec,SK Benešov,SK Zeleneč,TSV Pirna-Graupa,Sc Xaverov,SK Český Brod obsazeno 2011 (8/8) hobby Rado,SK Sparta Kolín,Afk Pečky,SC Xaverov,Viktoria Vestec,rezervace,AFK Sadská obsazeno 2009 (4/5) hobby Rado,ČAFC Praha, AFK Sadská, SC Xaverov
Ne 24.1.2021  2013 (4/8) profi  Rado,ČAFC Praha,SK Slavia Praha,FK Meteor Praha VIII  2010 (8/8)  Rado B,TJ Kunice,FK Brandýs-Boleslav, TJ Sokol Mukařov,SKK Hovorčovice, SC Xaverov B,TJ Sokol Hrusice,TJ Sokol Čestlice obsazeno
So 30.1.2021  2012(5/8) hobby  Rado, Rado 2013,SK Zeleneč, TJ Sokol Mukařov,Sokol Struhařov ultra hobby 2006(5/5) Rado, Sedlec A, Sedlec B,TJ Sokol Mukařov, Viktorie Sibřina obsazeno 2008(5/5) Rado, Sedlec A, Sedlec B,TJ Sokol Mukařov, TJ Sokol Čestlice obsazeno
So 6.02.2021 2014 (6/12) hobby Rado,Rado II, SK Uhelné sklady Praha,Tygři SK Zeleneč, 1.FK Příbram,AFK Sadská 2012 (8/8) profi Rado,SK Petřín Plzeň,Viktoria Vestec,SK Zeleneč,Sc Xaverov,FK Dukla Jižní Město, SC Slavia Praha č, SC Slavia Praha b obsazeno
Ne 7.02.2021 2013 (4/8) hobby Rado,ČAFC Praha,AFK Sadská,FK Meteor Praha VIII 2011 (8/8) hobby Rado,SK Sparta Kolín,FK Uhlířské Janovice, SK Benešov,SC Xaverov,Viktoria Vestec,SK Český Brod, Spartak Hrdlořezy obsazeno
So 13.02.2021 2012 (8/8) hobby Rado,SK Petřín Plzeň,Viktoria Vestec,SK Benešov,SK Zeleneč,Sc Xaverov,SK Český Brod,AFK Sadská obsazeno 2013 (4/8) hobby Rado,ČAFC Praha,SK Český Brod,FK Meteor Praha VIII
So 20.2.2021 2012(8/8) hobby Rado,SKK Hovorčovice,SK Zeleneč,Sc Xaverov,SK Český Brod,AFK Sadská,Viktoria Radim, rezervace obsazeno 2011 (6/8) profi Rado,SK Slavia Praha,SK Sparta Kolín,SK Petřín Plzeň, SK Český Brod,ČAFC Praha
Ne 21.02.2021  2014(7/12) hobby  Rado,Rado II, Tygři SK Zeleneč,SK Český Brod, 1.FK Příbram,AFK Sadská,TJ Sokol Libiš 2013(3/8) hobby Rado,SK Český Brod,FK Meteor Praha VIII
So 27.2.2021  2012(6/8)  Rado, Rado 2013,Sedlec A, SedlecB ,SK Zeleneč,Sokol Struhařov ultra hobby 2010(8/8) RadoB,FK Brandýs-Boleslav, Sedlec A, Sedlec B,TJ Sokol Hrusice,TJ Sokol Čestlice,SC Xaverov „B“,Sokol Struhařov obsazeno

Registrace do turnajů

Pole označená * jsou povinné/ Required field

Naši partneři

FK ŘÍČANSKO
MENU